Paykwik Nedir?

Sanal alemde yaptığınız internet alışverişlerinizde şahsi bilgilerinizi emliyet altına almak için kullanılmaktadır. Kredi kartı gibi 16 haneden oluşmaktadır. Ayrıca bir son kullanma tarihi ve güvenlik koduna sahiptir. E-pin kodu olarak geçmektedir. Bir paykwik e-pin kodu yanlızca bir defa kullanılmaktadır. Ekstra kullanamamaktasınız kart kullandıktan sonra kendini otomatik olarak kapatmaktadır. 

Türkiye Cumhuriyetinde firmamız resmi kart satış bayisidir. Yasal olarak olarak satışı yapılmakta olup e-fatura ile mail adresinize gönderilmektedir. Paykwik kart satın almak için herhangi bir kredi kartı yada banka kartına sahip olmanız gerekmemektedir. Kullanım şekli diğer ön ödemeli kartlardan olan Paykasa, Astropay, Cashixir ile tamamen aynıdır.

Paykwik kart kısacası sizin internet alışverişlerinizde korumanızdır. Kimlik bilgilerinizi, kredi kartı bilgilerinizi yada banka kartı bilgilerinizi güven altına almaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Günlük hayatın bir parçası olmazsa olmazı olan alışveriş işlemlerinizde kar sağlayan birçok ödeme yöntemi bulunmaktadır. Bunların içinde en çok bilinen ve tercih edilen yöntem (Preapid Card) yani ön ödemeli kartlardır. Bu ödeme yönteminin tercih olma sebebi en çok herhangi bir bilgi paylaşımı bulunmadan kolay satın alınması ve basit bir kullanıma sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Dünya`da 20 binden fazla wep sitesinde ödeme yöntemi olarak geçerli olması Paykwik kart almayı cazip hale getirmektedir. Doğal olarak tercih edilmesinin başlıca nedeni güvenliktir. 

Dünya üzerinde ilk olarak Avrupa`da (Europa) kullanılmaya başlamıştır. En çok bilenen Paykasa, Astropay gibi ön ödemeli kartlar arasında kısa zamanda kendine yer edinmiştir. Modern ve kullanımı çok basit olması ayrıca son güvenlik yöntemleri ile oluşturulması kullanımının yaygınlaşmasında etkili olmuştur. 

Güvenilir Ödeme Seçeneği

Güvenilir Paykwik bir şekilde alınarak ödeme yöntemi olarak kullanıla bileceği binlerce ödeme noktası bulunmaktadır. Türkiye Cumhuriyetinde resmi faturalı satış yapan paykwik kartın bayisi olmamız dolayısı ise wep sitemizden tereddüt etmeden paykwik alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik Bozdurma işlemleri için müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Whatsapp hattımızdan yada canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli ön ödemeli kart kullanıcıları için müşteri temsilcilerimiz günün her saati sizlere hizmet vermektedir 7/24 ulaşabilirsiniz.  Dünyada binlerce insan tarafından kullanılan elektronik ödeme yöntemi Türkiyede`de geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Paykwik kart bu ödeme yöntemlerinin başında gelmektedir. 

Unutmayın ki Paykwik üst düzey şifrelenmiş bir kart olmaktadır ve yüksek düzey teknoloji ile şifrelenmiştir. Kullandıktan sonra kendini imha etmektedir. Kişisel bilgileriniz ve kart şifreleriniz tamamen koruma altına alınmaktadır. 

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek
Merhaba 7/24 Paykwik alım ve bozum işlemlerinizi WhatsApp hattımızdan gerçekleştirebilirsiniz.